תקנון האתר ומדיניות פרטיות

אנו שמחים שבחרתם Kumizz
אנא קראו בקפידה.
תקנון זה מהווה הסכמה מודעת לרכישהולשימוש באתר,
עמוד יצירת קשר: https://kumizz.com/contact-us/.

תקנון האתר

1. פירוט מידע (הסבר)

אתר האינטרנט Kumizz (להלן: "Kumizz" או "האתר") שמופעל ע"י קומיז – Kumizz ע״מ 313520355, עושה הכול בכדי ליצור קנייה מהנה נוחה ומשתלמת.  מטרת תקנון החנות הינו להציג עבור הצרכן את הדרך המדויקת ביותר להנות מחנות חדשנית זו ולהרוויח בכל קנייה. כל פעילות באתר לרבות גלישה ורכישה וכל הזמנה מחוץ לאתר לרבות הזמנה בטלפון, דואר אלקטרוני או פקס כפופה לתקנון זה והיא מביעה הסכמה לכָתוב בו. התקנון ניתן לשינוי ללא כל הודעה מוקדמת, והעדכון האחרון ידו על העליונה.

החנות מציעה מכירות במחיר קבוע ומכירות במבצעים שונים תוך כדי ניסיון ליצור קנייה בטוחה עבור כל צרכן, עם זאת היא מתבססת על המלצות וביקורות של גורמים ומבקרים חיצוניים בלבד ולכן אינה אחראית לטיב ואיכות המוצר בפועל.
האתר מציע מגוון רחב של מוצרים בעלי תכונות ויכולות שונות. אי לכך חשוב להבין שתמונות המוצרים השונים באתר משמשות להמחשה בלבד ואין הן יכולות להציג את המוצר בצורה מדויקת. לכן יש להיות ערניים במהלך ההזמנה או יצירת הקשר ולוודא את צבע המוצר, וכד'. כל המידע, הטקסטים, הנתונים, המפרטים, התמונות והאובייקטים הגרפיים (להלן "תכנים") של המוצרים הנמכרים באתר נאספו ו/או נמסרו ע"י על ידי יצרנים, יבואנים וספקים של אותם מוצרים וחנות Kumizz או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לשגיאות או אי דיוקים בתכנים המוצגים באתר.

2. השימוש באתר

כל משתמש באתר חייב להיות מורשה לבצע פעולות בהתאם לחוק ככלל והפסיקה הצרכנית בפרט. מי שמבצע פעולות שונות באתר עליו להיות בעל תעודת זיהוי בתוקף מטעם מדינת ישראל, להיות בעל כתובת בישראל, ולעמוד בתנאים המהווים את הבסיס לאפשרויות התשלום השונות בחנות Kumizz.

Kumizz מנסה לשמור על הליך מכירות הוגן יעיל ופשוט. לכן במקרים הבאים תתכן מניעה של המכירה:

  • במידה והגולש עבר על תנאי תקנון האתר ו/או חוקי הצרכנות המחייבים אותו.
  • במידה ונמסרו פרטים אישיים שגויים בכוונה תחילה גם אם בכוונת הונאה וגם אם בתום לב.
  • בכל מקרה שנראה ע"י הבעלים כניסיון פגיעה בחנות Kumizz, במטרה להתחרות להונות או להזיק למוניטין העסק.

חשוב מאוד להזין פרטים מדויקים בכדי למנוע תקלות מיותרות. פרטים אישיים ופרטי אמצעי התשלום ומקום המשלוח יאפשרו לנו לספק לכם את השירות האיכותי ביותר. מסירת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית שיכולה לגרור תלונות ומשפטים. הרשמה לאתר מהווה את אישורכם והסכמתכם להצטרפות לרשימת התפוצה של האתר וקבלת מבצעים ותכנים פרסומיים באמצעות הדואר האלקטרוני שלכם. להסרה מרשימת התפוצה ניתן לפנות לשירות הלקוחות, והסרתו תטופל בהקדם.

3. אבטחה ומדיניות פרטיות

Kumizz אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה.

Kumizz משתמשת בתקני האבטחה הגבוהים והאיכותיים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. Kumizz משתמשת בחברת יעד שריג, חברת סליקת כרטיסי אשראי ואבטחה המובילה בישראל לצורך בדיקת ואבטחת המידע. יעד שריג עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי – תקן PCI Level 1.

תקני האבטחה החמורים שהאתר עומד בהם נועדו להגן על הצרכנים, הסוחרים וחברות האשראי. החדרת ה-PCI DSS מעלה משמעותית את רמת האבטחה ולכן מסייעת בטיפוח האמון של משתמשי סליקה אונליין בשימוש בכרטיסי אשראי. בין היתר, נעשה שימוש בשירות איתור פרצות ברשת, חשיפת החורים במערכת מחשוב האתר והשרתים, וחסימתם מפני פריצות וחדירה מבחוץ. שירות ההסמכה לתקן כולל את כמות ומגוון הבדיקות הרב ביותר ברמת התקן הגבוהה ביותר רמה 1.

האתר מאובטח באמצעות פרוטוקולSSL . לפיכך, כל התקשורת שבין הדפדפן (אצל המזמין) לאתר (כלומר שרת האינטרנט המאחסן את העמודים) הינה מוצפנת כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר. כאשר ה'אבטחה' המובטחת הינה הצפנה של המידע. הצפנה הינה שיטה ל'עירבול' שנועדה להטעות צדדים עוינים ומתבצעת בשני פרטנרים: השולח מערבל והמקבל מפענח. שיטת הערבול מתבססת על פונקציות מתמטיות, והמיוחד בשיטה (דוגמת RSA ) הוא בכך שמספיק מפתח אחד בצד הלקוח כדי לערבל ולפענח נדרשים שניים.

במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, Kumizz לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

Kumizz עושה מאמץ לספק למזמין שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, Kumizz אינה מתחייבת שהשירות הניתן באמצעות האתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי Kumizz, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר, בין אם אצל Kumizz או אצל מי מספקיה.

Kumizz לא תישא בכל אחריות ביחס להודעות שיתקבלו או שיישלחו באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו ללקוחות ע״י משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אובדן, אי נוחות, עוגמת נפש וכיו'ב, תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמשת או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו.

הנהלת האתר מתחייבת שלא לעשות שימוש לרעה בפרטים אישיים שמסרתם ולא למסור אותם לגורמים חיצוניים.

4. שימוש בבלוג האתר של Kumizz

שימוש ב"בבלוג" שלנו מהווה אישור חשיפת פרטים שתציגו. "הבלוג" הינו אופציה מיוחדת של חנות האינטרנט Kumizz והוא מספק מענה מקצועי ותוכן תכליתי לבעיות שונות ופתרונותיהן הן ע"י אנשי מקצוע או אתרים מקצועיים בתחום והן ע"י צרכנים/גולשים אחרים. מטבע הדברים כל גולש/צרכן בפורום שמגיב בבלוג, או מסייע לגולש אחר, נחשף ע"י הפרטים שהוא משאיר. חשיפת פרטים עקב סיבות שאינן בשליטת Kumizz אינה תחת אחריות האתר.

5. מחירים ואפשרויות תשלום

המחירים באתר Kumizz כוללים מע"מ לפי חוק והאתר שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים בכל עת ללא הודעה מוקדמת.
באתר ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ישראכרט, ויזה או מסטרקארד. כל צורת תשלום אחרת מחייבת תיאום מראש הכולל יצירת קשר עם מחלקת שירות הלקוחות.

המוצרים שנרכשו באתר יסופקו רק לאחר השלמת כל תהליך התשלום בהתאם לכל אמצעי תשלום שנבחר. כל בעיית תשלום שלא תיפתר תוך 7 ימי עסקים תאפשר ביטול ההזמנה בצורה חד צדדית ע"י אתר Kumizz והלקוח לא יוכל לתבוע ו/או להאשים בגין זאת.

6. אספקה

באתר האינטרנט Kumizz נשענים על יבואנים וחברות שליחויות מובילות בפריסה ארצית (להלן: "צד ג'"). זמן האספקה מופיע בדף המכירה של כל מוצר. יש לדעת כי ימי העסקים נספרים רק אחרי חיוב כרטיס האשראי או קבלת כל תשלום מלא אחר (מבין אפשרויות התשלום שהוזכרו לעיל) באופן ודאי וסופי. ימי ו', שבת, חג וערבי חג, אינם נחשבים כימי עסקים. בהזמנות המתקבלות עד השעה 10:00, ימי העסקים ייחלו להיספר יום למחרת בבוקר. בהזמנות המתקבלות אחרי השעה 10:00, ימי העסקים ייחלו להיספר משעות הבוקר יומיים אחרי ביצוע ההזמנה. חנות Kumizz ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או שירות שייגרם על ידי צד ג'.

בכל הקשור לתקלות ע"י צד ג' או איחורים ומקרים של כוח עליון, שביתות, וכיו', אתר Kumizz ינסה לסייע ככל יכולתו בכדי שהאספקה תתבצע במהירות הנדרשת אך אין הוא אחראי על מקרים כגון הנ"ל. חשוב לדעת כי מפת האספקה של Kumizz אינה כוללת את שטחי A ו-B או שטחים ברשות הפלסטינית. לכן גם בעיות ביטחוניות ו/או גישה בעייתית אינם מתחום אחריותו של האתר.

לקוחות המעוניינים באספקה לכתובת אחרת יכולים לציין זאת בהערות ההזמנה באתר או טלפונית. עלות המשלוח נוגע למשלוחים בתחומי הארץ ולא לגבי משלוחים לחו"ל. במקרים מיוחדים כמו משלוח לחו"ל יש לברר זאת עם נציגי שירות הלקוחות.

לקוח שמבצע הזמנה ב-Kumizz לאחר ביצוע ההזמנה. בעת הגעת המשלוח במידה ואין חנייה לשליח על מנת לספק את המוצר עד הדלת, על הלקוח לרדת לאסוף את המוצר מהשליח. מסירת ההזמנה מותנית בהצגת אמצעי התשלום ות.ז, רישיון נהיגה או דרכון ישראלי בתוקף ותמסר לבעל אמצעי התשלום בלבד.

7. מלאי

האתר Kumizz עושה כל מאמץ לעקוב אחרי מלאים בכדי למכור מוצרים שניתן לספק אותם בהתאם להתחייבות. אין האתר אחראי על מצב המלאי מאחר והדבר נתון לאחריותו של היבואן שממנו מוזמנים מוצרים שנרכשו באתר. בשל כך, הזמנה שלא יוכל האתר לעמוד בה, גם אם נעשתה כל הפעילות באתר בצורה תקינה, לא יחויב הרוכש בגינה והוא מוותר על טענתו כנגד האתר. במידה והלקוח כבר חויב עבור המוצר שהזמין, תהיה Kumizz מחויבת להחזיר את מלוא הסכום ו/או להציע מוצר חלופי, והכול תחת הסכמתו של הצרכן הסובייקטיבי לקנייה.

8. ביטולים והחזרות

באתר Kumizz פועלים לפי החוק ומעוניינים שתהיו כמה שיותר מרוצים ובטוחים. לכן ניתן לבטל רכישת מוצר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן. דמי הביטול הקבועים בחוק זה הינם בשיעור שאינו עולה על 5% ממחיר המוצר או בסך של 100 ₪, לפי הנמוך מבינהם. בנוסף לדמי הביטול, הלקוח יהיה אחראי להחזיר את המוצר אל משרדנו בכתובת דנימס 3 רמלה או יישא בהוצאות השילוח עבור החזרת המוצר. במקרים שבהם רואה האתר כי נגרם לו נזק מביטול עסקה כלשהי בעקבות ירידת ערך המוצר ומכל סיבה אחרת, לאתר ישנה זכות לתבוע נזקים אלו מהמבטל.
גם מוצר פגום שקיבל הלקוח או מוצר שגוי שסופק לו הם ברי החזרה כמובן. במקרים אלו יש להיעזר במחלקת שירות הלקוחות שיכולה ליצור תהליך מהיר לשביעות רצונכם. בעת בדיקת טענת הלקוח אם תתגלה צדקתו בדבר מוצר פגום או אספקה שגויה, יישא הספק בכל עלויות המשלוח והביטול. אך אם הפוך הדבר רשאי הספק לגבות דמי ביטול ואת עלות המשלוח חזור, מהלקוח.

כל מוצר שיש רצון להחזירו, חובה לעשות זאת תוך 14 ימים. גם במקרים של חוסר שביעות רצון ממוצר מסוים מקבלים באתר Kumizz את המוצר חזרה, אך רק אם הוא שלם וללא כל נזק. החזרה שלא עקב פגם כרוכה בתשלום דמי ביטול ודמי משלוח. במידה והעסקה נעשתה מרחוק – דרך האתר או טלפונית, רשאי הלקוח להחזיר את המוצר גם אם נעשה בו שימוש.

לקוח שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום קבלת המוצר. במקרה זה על הלקוח להציג או לשלוח תעודה המוכיחה שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש. התעודה צריכה להיות תואמת לפרטי האדם שביצע את ההזמנה.

9. ביטול עסקאות של אופניים חשמליים

אופניים חשמליים מוגדרים על פי חוק "אופניים עם מנוע עזר". ניתן לבטל רכישה של אופניים חשמליים בתוך 14 יום, במידה והמוצר שלם ולא נעשה בו שימוש. הפעלה של אופניים חשמליים, חיבור סוללה לחשמל או הרכבה שלהם מבטלת את האפשרות להחזיר את המוצר.

10. הבהרות לגבי רכישה של אופניים חשמליים וקורקינט חשמלי דרך אתר Kumizz

המצערת (ידית הגז) באופניים מוגבלת עד 6 קמ"ש. כדי להגיע למהירות מרבית של 25 קמ"ש, יש צורך לפדל (להשתמש בדוושות). זאת על פי חוק בישראל.

משלוח אופניים לבית הלקוח אינו כולל הרכבה. באחריות הלקוח להרכיב את האופניים באופן עצמאי, לחזק את הכידון עם מפתח אלן, לוודא כי כל הברגים מחוזקים ולנפח צמיגים. לקוח שמעוניין בהרכבה ללא תשלום – יכול להגיע אל החנות שלנו ברמלה.

אין החזר כספי או החזרה של אופניים חשמליים לאחר הקנייה מאחר ומדובר בכלי תחבורה כהגדרתו בפקודת התעבורה. הפעלה של אופניים חשמליים, חיבור סוללה לחשמל או הרכבה שלהם מבטלת את האפשרות להחזיר את המוצר. ניתן לבטל רכישה של אופניים חשמליים בתוך 14 יום, במידה והמוצר שלם, הוא באריזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש.

האחריות על האופניים ניתנת על המנוע, בקר, סוללה, צג וחשמל. האחריות אינה כוללת תקלות מכניות, שבר או קורוזיה.

מימוש אחריות ושירות למוצר נעשה דרך היבואן בלבד. מרגע שהמוצר נמסר לידי הלקוח, כבר מהיום הראשון – כל התנהלות הקשורה לשירות ואחריות נעשית אל מול היבואן בלבד. פרטי היבואן יהיו רשומים בחשבונית הרכישה. במקרה של פגם או תקלה, באחריות הלקוח למסור את האופניים למעבדת השירות של היבואן

11. אחראיות

אתר Kumizz הוא נקודת מכירה וירטואלית, והאחריות על המוצרים הנמכרים בו מגיעה בד"כ מהיבואן. יחד עם זאת האתר מלווה כל לקוח בבעיות שונות בכדי שיוכל ליהנות מהמוצר בצורה מושלמת. כך למשל, כל מוצר מגיע עם הניירת הנדרשת (תעודת אחריות, קבלה, וכיו'), אך במידה ומסמך כלשהו חסר או לוקה בטעות קולמוס, באתר ישמחו להשלים אותו עבורכם במהירות ובאדיבות.

האחריות למוצרים מופעלת מיום מסירת המוצר לידי הלקוח, ועל כל לקוח למלא את הפרטים הנדרשים במדויק בטופס האחריות. אתר Kumizz אינו אחראי על התקנה ו/או הרכבה של מוצרים הנרכשים דרך האתר. יש לעשות הפרדה בין תפקוד המוצר לבין תפקודם של עזרים נלווים שכל לקוח מצרף לו (כגון ממיר, מחשב, וכיו') בכדי ליהנות מאחריות מלאה על המוצר עצמו.

12. חוות דעת על מוצרים באתר

האתר מאפשר לשלוח חוות דעת על מוצרים שנרכשו דרכו. הלקוח מחויב לשלוח חוות דעת אובייקטיבית בלבד. משלוח חוות דעת באתר אסורה לכל לקוח שמשווק מוצר זהה או מתחרה בצורה ישירה או עקיפה וכותב ביקורת רק במטרה לפגוע או לקדם מוצר מסוים. האתר יהיה רשאי לפרסם את המשוב שהתקבל יחד עם שמו המלא של הלקוח בעמוד המוצר, בפייסבוק, בפורום או בכל כלי שיווקי אחר. לקוח שאינו מעוניין ששמו המלא יפורסם יחד עם המשוב, אחראי להודיע על כך ל-Kumizz.

13. שירות לקוחות ויצירת קשר

Kumizz הוא אתר איכותי המעוניין להציג גישה שונה וקשובה יותר עבור ציבור לקוחותיו.
לכן גולשי האתר זוכים לאפשרויות נרחבות יותר של יצירת קשר למטרות שונות.

• מענה בטלפון 058-555-0707
• יצירת קשר באמצעות דואר אלקטרוני info@kumizz.com

13. קניין רוחני

אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או לצלם ו/או להקליט ו/או לתרגם ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של Kumizz, אלא אם מפעיל האתר התיר זאת במפורש בכתב ומראש.
אין לבצע שימוש בתכני האתר לצורך מסחרי או כל שימוש שאינו לצורך אישי ופרטי, כל ניסיון שימוש שאינו לצורך צרכני גרידא מהווה עבירת והאתר שומר על זכותו לפעול בהתאם במסגרת הגנת החוק.

אין להפעיל יישומי מחשב או כל אמצעי אחר לשם שכפול ו/או העתקה ו/או אחזור אוטומטי לצורך יצירת מאגר ו/או אוסף ו/או לקט שיכילו תכנים מתוך אתר Kumizz. כמו כן, אין להציג תכנים מתוך אתר Kumizz בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה, בתוך אתרי אינטרנט חיצוניים ו/או בתוך תוכנת מחשב ו/או בתוך מכשיר ו/או אביזר ו/או פרוטוקול תקשורת מכל סוג שהוא.

אין לקשר לאתר Kumizz מתוך אתר המכיל תכנים פורנוגראפיים ו/או תכנים המעודדים לגזענות ו/או הפליה ו/או תכנים שפרסומם מנוגד לחוק ו/או תכנים אשר מעודדים פעילות המנוגדת לחוק.

אין לקשר לאתר Kumizz באופן חלקי, לרבות אל תמונה ו/או טקסט ו/או וידאו, אלה לקשר לדף האינטרנט של אתר Kumizz באופן מלא בצורה שניתן יהיה לראות את העמוד במלואו כפי שהוא (AS IS).

מדיניות פרטיות

מה הנתונים האישיים שאנו אוספים ומדוע אנו אוספים אותם

1. תגובות

אשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המופיעים בטופס ההערות, וכן את כתובת ה- IP של האורח ומחרוזת סוכן המשתמש של הדפדפן כדי לעזור בזיהוי דואר זבל. מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדוא"ל שלך (נקראת גם hash) עשויה להימסר לשירות Gravatar כדי לבדוק אם אתה משתמש בה. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר לתגובה שלך.

2. מדיה

אם אתה מעלה תמונות לאתר, עליך להימנע מהעלאת תמונות הכוללות נתוני מיקום משובצים (EXIF GPS).
המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ כל נתוני מיקום מתמונות באתר, כל שימוש במידע זה הנעשה על ידי גורמים שאינם האתר מהווה עבירה על החוק עם זאת האתר שומר על זכותו להגנה במקרים מסוג זה שכן האחריות חלה על אותם גורמים חיצוניים.

3. טפסים ליצירת קשר

אם תשאיר תגובה באתר שלנו אתה רשאי להצטרף לשמירת שמך, כתובת הדוא"ל והאתר שלך בעוגיות. אלה נוחים לך כך שלא תצטרך למלא את פרטיך שוב כשאתה משאיר תגובה נוספת. העוגיות הללו יימשכו שנה.

אם יש לך חשבון ואתה נכנס לאתר זה, נקבע קובץ cookie זמני כדי לקבוע אם הדפדפן שלך מקבל קובצי cookie. קובץ cookie זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא מושלך כשאתה סוגר את הדפדפן.

כשאתם נכנסים, נקבע מספר קובצי Cookie לשמירת פרטי הכניסה שלכם ואפשרויות התצוגה של המסך שלכם. עוגיות התחברות נמשכות יומיים, ועוגיות אפשרויות המסך נמשכות שנה. אם תבחר "זכור אותי" הכניסה שלך תימשך שבועיים. אם אתה יוצא מהחשבון שלך, קובצי ה- cookie להתחברות יוסרו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ cookie נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ ה- cookie הזה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר שעשית זה עתה. התוקף פג לאחר יום אחד.

4. תוכן משובץ מאתרים אחרים

מאמרים באתר זה עשויים לכלול תוכן משובץ (כגון סרטונים, תמונות, מאמרים וכו '). תוכן משובץ מאתרים אחרים מתנהג באותו אופן בדיוק כאילו האורח ביקר באתר האחר.

אתרים אלה עשויים לאסוף מידע אודותיך, להשתמש בעוגיות, להטביע מעקב נוסף של צד שלישי ולעקוב אחר האינטראקציה שלך עם אותו תוכן משובץ, כולל מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה, האתר שומר על זכותו להתגונן במקרים מסוג זה שכן אינו בעל הדין הדרוש.

5. כמה זמן אנו שומרים את הנתונים שלך

אם אתה משאיר תגובה, התגובה והמטא נתונים שלה נשמרים ללא הגבלת זמן. זאת בכדי שנוכל לזהות ולאשר כל הערות מעקב באופן אוטומטי במקום להחזיק אותן בתור התמתנות.

למשתמשים שנרשמים באתר שלנו (אם בכלל), אנו גם מאחסנים את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (למעט שהם לא יכולים לשנות את שם המשתמש שלהם). מנהלי האתר יכולים גם לראות ולערוך מידע זה.

6. אילו זכויות יש לך על הנתונים שלך

אם יש לך חשבון באתר זה או שיש לך הערות, אתה יכול לבקש לקבל קובץ מיוצא של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים אודותיך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. אתה יכול גם לבקש שנמחק את כל הנתונים האישיים שבידינו. זה אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות ניהוליות, משפטיות או ביטחוניות, יודגש ויצוין שאין בכוונת האתר לבצע שימוש שלא כדין במידע זה אלא במקרים בהם נדרש על פי חוק.

7. לאן אנו שולחים את הנתונים שלך

הערות מבקרים עשויות להיבדק דרך שירות גילוי ספאם אוטומטי.

 
 אנו מאחלים לכם חוויה מהנה ופורייה

האתר מאחל לגולשים/צרכנים חוויה מהנה ופורייה בשאיפה כי התוכן ומוצריו יעזרו לכם לממש את הפוטנציאל המיטבי בקנייה הבטוחה, נוחה, וזולה ביותר, בתודה והערכה, צוות הנהלת האתר.

 

#אותו ארנק, סל ענק

באתר Kumizz שמחים לראות אתכם בין גולשינו ולקוחותינו, ומקווים לתרום כמה שיותר לרכישה מהנה ומוצלחת. 
*ט.ל.ח.
תאריך עידכון אחרון 09.11.2020